sabtnametell

 محاسبه تراز و درصد احتمال قبولی در مدارس تیزهوشان 96 97

 

 

 

 

 

 

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

جهت اطلاع بیشتر درباره  محاسبه تراز و درصد احتمال قبولی در مدارس تیزهوشان 96 97 از مشاورین ما کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

 

 

 

 

یکی از برزگ ترین ابهاماتی که در زمینه قبولی مدارس تیزهوشان وجود دارد بررسی شانس و رتبه قبولی تیزهوشان است . اکثر خانواده ها هیچ تخمینی از رتبه و درصد مورد نیاز برای قبولی در آزمون تیزهوشان ندارند. اینکه باید در هر درس چه درصدی را داشت یا اینکه تراز و درصد  قبولی مورد نیاز برای موفقیت در آزمون تیزهوشان چقدر است همواره یکی از سوالات بزرگ خانواده ها و مشاورین بوده است .

 

 

محاسبه تراز  و درصد احتمال قبولی در مدارس تیزهوشان

 

سامانه صدای مشاور نرم افزار تخمین رتبه قبولی تیزهوشان  این امکان را به والدین و دانش آموزان می دهد که با وارد کردن تعداد سوالات  صحیح ، نزده و غلط خود در هر درس ، شانس خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان بسنجند.

 

 

به این شکل که نرم افزار تخمین رتبه قبولی تیزهوشان  با مقایسه درصد های شما با درصد های کارنامه تیزهوشان قبولی سال قبل ، تراز حدودی شما را تخمین می زند. در مرحله بعد این تراز ، با تراز قبولی واقعی مدارس تیزهوشان 95 مقایسه شده و به هر داوطلب شانس قبولی اش را در مدارس مختلف آن استان اعلام می کند . مرکز مشاوره تحصیلی  به کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 96 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 پیشنهاد می کند حتما قبل از انتخاب مدارس ، از این نرم افزار استفاده کنید تا انتخاب بهتری نصیب شما شود . همچنین این نرم افزار در حدفاصل برگزاری آزمون و اعلام نتایج تیزهوشان می تواند کمی از استرس شما کاهش دهد .

 

 

 

 

محاسبه- تراز- و- درصد- احتمال -قبولی- در -مدارس- تیزهوشان-96-97

 

 

 

محاسبه تراز و درصد احتمال قبولی در مدارس تیزهوشان 96 97

تراز قبولی در آزمون تیزهوشان:

یکی از برزگ ترین ابهاماتی که در زمینه قبولی مدارس تیزهوشان وجود دارد بررسی شانس و رتبه قبولی تیزهوشان است . اکثر خانواده ها هیچ تخمینی از رتبه و درصد مورد نیاز برای قبولی در آزمون تیزهوشان ندارند. اینکه باید در هر درس چه درصدی را داشت یا اینکه تراز و رتبه قبولی مورد نیاز برای موفقیت در آزمون تیزهوشان چقدر است همواره یکی از سوالات بزرگ خانواده ها و مشاورین بوده است .

اما سامانه مشاوره تحصیلی برای آزمون تیزهوشان مشکل بزرگ را تا حد زیادی برطرف کرده است .

نرم افزار تخمین رتبه قبولی تیزهوشان بصورت رایگان این امکان را به والدین و دانش آموزان می دهد که با وارد کردن تعداد سوالات صحیح ، نزده و غلط خود در هر درس ، شانس خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان بسنجند.

 

 

مقایسه شده و به هر داوطلب شانس قبولی اش را در مدارس مختلف آن استان اعلام می کند . سامانه مشاوره تحصیلی به کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 96 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم پیشنهاد می کند حتما قبل از انتخاب مدارس ، از این نرم افزار استفاده کنید تا انتخاب بهتری نصیب شما شود .

 

 

 

روش های قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم

روش های قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم یکی از دغدغه های دانش آموزان نهمی است. آزمون تیزهوشان نهم به دهم هرسال از طریق آموزش و پرورش برگزار می گردد. این آزمون برای شناخت استعدادهای درخشان و ورود آنها به دبیرستان های سمپاد می باشد.

 

 

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان

برای مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان ویژه قبولی در آزمون های تیزهوشان (استعداد درخشان) و ورودی مدارس نمونه دولتی و آزمون های المپیاد با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. 9099071611

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید