sabtnametell

زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 97

 

 

 

 

ثبت نام دوره کاردانی به کارشناسی:

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به فراهم شدن شرایط ثبت نام برای داوطلبانی که پیش از این برای شرکت در این دوره ثبت نام نکرده اند اظهارکرد: داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی اعم از اینکه قبلا ثبت نام کرده باشند یا نه، می توانند در صورت واجد شرایط بودن، از فردا دوم آبان ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 کلیه داوطلبان لازم است از امروز به منظور مطالعه این اطلاعیه به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کنند.

 داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه فنی و حرفه‌ای همچنین موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی اعم از اینکه قبلا در آزمون مذکور ثبت‌نام نموده یا ننموده‌اند می‌توانند با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه امروز در صورت واجد شرایط بودن از فردا یک‌شنبه (دوم آبان) تا (دوم آذر) برای ثبت‌نام در رشته‌های مورد علاقه اقدام کنند.

داوطلبان برای ثبت‌نام در رشته‌های مورد علاقه موسسات ذکر شده می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم مندرج در اطلاعیه، به دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و کشاورزی تحت پوشش دانشگاه‌ فنی و حرفه‌ای همچنین موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی مراجعه کنند.

 

 

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

برای اطلاع بیشت از زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 97 از مشاورین ما کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

 

 

اعلام زمان تکمیل ظرفیت دوره کاردانی به کارشناسی:

اطلاعیه سازمان سنجش برای تکمیل ظرفیت در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته فنی حرفه ای در دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی امروز شنبه اول آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با تکمیل ظرفیت و پذیرش دانشجو در برخی از رشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی از دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 از امروز شنبه اول آبان ماه به روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

 

 

زمان برگزاری کنکور -کاردانی- فنی- و -حرفه ای -96 97

 

 

دانلود دفترچه فنی و حرفه ای :

ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی سال 1396 منحصراً به صورت اینترنتی از روز یکشنبه 13 اردیبهشت آغاز و در 6 اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد.

دفترچه راهنمای ثبت نام  پنجشنبه 10 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

 

بر اساس ضوابط در این آزمون از تعداد 42 رشته امتحانی پذیرش در 23  کدرشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 19   کدرشته امتحانی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت می گیرد.داوطلبان متقاضی هر یک از کد رشته های پذیرش بدون آزمون و بدون آزمون لازم است نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

 

جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 97 با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید

 

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید