sabtnametell

azmoon.medu.ir سايت ثبت نام تيزهوشان ششم ابتدايى و نهم 95-96

 

 

 

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان بصورت اینترنتی می باشد .

 

داوطلبان ثبت نام تیزهوشان در زمان تعیین شده باید ثبت نام خود را انجام دهند.

 

 ثبت نام آزمون تیزهوشان (سمپاد) 95-96 تا چند هفته دیگر  آغاز می شود.

 

آزمون مذکور در دو حوزه تیزهوشان و نمونه دولتی برای ورود به پایه های هفتم و دهم به صورت یکپارچه در سراسر کشور در زمان اعلامی، برگزار می شود.

 

به اطلاع  دانش آموزان متقاضی ثبت نام آزمون ورودي پايه هفتم و پايه دهم مدارس استعدادهای درخشان می رساند ، از روز دوشنبه مورخ 95/11/21 لغایت روز سه شنبه مورخ 95/12/3 می توانند از طريق پايگاه اينترنتي ثبت نام به نشاني azmoon.medu.ir  مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

 

 

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

برای تماس با مشاورین ما تنها از تلفن ثابت  و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611  تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتي ايام تعطيل

 

 

 

 

دانش آموزان علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، در زمان تعیین شده از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، مهلت خواهند داشت تا جهت شرکت در آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی ثبت نام کنند.

 

 

 

 

 

 

لازم به ذکر است، آزمون ورودی دبيرستان‌ های استعدادهای درخشان، ویژه دانش ‌آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور، در تاریخ‌ های ذکرشده و در ساعتی که در اطّلاعیۀ مرکز امور بین‌ الملل و مدارس خارج از کشور اعلام خواهد شد، برگزار می ‌شود. ضمناً، تمام مراحل ثبت ‌نام، صدور كارت ورود به جلسه، اعلام نتيجۀ آزمون، ثبت اعتراضات و پاسخ ‌گويي به آنها، به صورت اينترنتي است و همۀ مراحل به شيوه غير حضوري توسّط داوطلبان انجام مي ‌شود و مدارس محلّ تحصيل داوطلبان، در اين خصوص مسئوليّتي ندارند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص  azmoon.medu.ir سايت ثبت نام تيزهوشان ششم ابتدايى و نهم 95-96  با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید