sabtnametell

 دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 96 | دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 96 95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانشگاه های علمی کاربردی

سراسر کشور سالانه 2 بار اقدام به جذب دانشجو میکنند که دانشگاه علمی کاربردی  نیز از این قاعده مستثنی نیست.رشته های مختلفی در این دانشگاه ارائه میشود که این رشته ها در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.رشته ها در سال های مختلف متفاوتند.

تمامی رشته های ارائه شده در دانشگاه های علمی کاربردی به 4 بخش صنعت ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر ، مدیریت و خدمات اجتماعی تقسیم می شود.

 

 

 

 

جهت دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 95  از سراسر کشور با شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس حاصل نمایید

 

 

 

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌ های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران ، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جداول مربوطه دفترچه راهنماي ثبت‌نام علمی کاربردی  مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند. البته لازم به توضیح است که تغییر رشته در مقطع کاردانی به کارشناسی علمی و کاربردی مجاز هست منتهی الویت پذیرش برای رشته های مرتبط خواهد بود.

 

 

 

اطلاع بیشتر در خصوص دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 95 با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید

تماس همه روزه از ساعت 8 صبح الی 24

حتی ایام تعطیل

 

 

 

جهت کسب اطلع بیشتر در خصوص دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 95  با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید .

 

 

 

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید